Spółdzielnia „Jedność” jest Zakładem Pracy Chronionej.

Firma powstała w 1950 roku. Początkowo zatrudniała 30 osób, świadczących różne usługi rzemieślnicze. Momentem przełomowym w rozwoju firmy był rok 1970, w którym rozpoczęto produkcję tub z aluminium na potrzeby przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Spółdzielnia „Jedność” należy do czołowych polskich producentów tub aluminiowych.
Oferuje bardzo szeroki asortyment tub najwyższej jakości, o czym zaświadcza Certyfikat ISO 9001:2009.

Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu artykułów szkolno–biurowych, są to m.in. znane w całej Polsce: kleje roślinne, farby plakatowe, akwarele, masy plastyczne i kredki woskowe. Spółdzielnia „Jedność” jest jedynym w Polsce producentem laku do stempli, w różnych kolorach.

 

Aktualnie w Spółdzielni funkcjonują dwa wydziały produkcyjne:

-Wydział P-2 o profilu metalowym, produkujący tuby aluminiowe i opakowania wyrobów Spółdzielni.
-Wydział P-3 realizujący produkcję rynkową, wytwarza głównie artykuły szkolno-biurowe, takie jak: kleje w tubach,  farby plakatowe, plastelinę, modelinę, glinę rzeźbiarską, kredki szkolne, lak do pieczęci oraz wyroby chemiczno-kosmetyczne takie jak: pasta BHP, fornit, mydło w płynie, koncentrat do mycia naczyń, krem do rąk.

1.      W zakładce produkty – artykuły szkolne – farby plakatowe wszystkie butelki plastikowe 500 ml powinny mieć opis farba plakatowa (jej kolor) nie powinno być w tym opisu w koncentracie – nie jest to koncentrat tylko zwykła farba plakatowa. Ten sam opis przy wszystkich  nazwach w 12 kolorach. Nie mogą być dwie odmienne nazwy, ponieważ jest to jeden rodzaj produktu.

2.      W zakładce produkty – artykuły szkolne – lak do pieczęci brak kolorów: czarny, wiśniowy, srebrny, złoty. Otwierając pierwszy (kliknij po więcej) produkt – Lak do pieczęci jest jakaś dziwna cena 12,30 – powinno być 27,00 i zdjęcie to przedstawia opakowanie zbiorcze do każdego rodzaju laku produkowanego u nas a jest podpisane kodem (ID) laku brązowego.

.

Spółdzielnia korzysta z pomocy PFRON.

 

  

Dołącz do nas!

Dołącz do nas i bądź na bieżąco z nowościami, przetargami.
Otrzymuj aktualizacje i oferty specjalne!

 

Copyright © 2016 Spółdzielnia "Jedność"
Projekt i wykonanie artykuły szkolneWeb Gold Business


odwiedziło nas:

0235023

Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk.

Twój koszyk jest pusty