Uwaga

It appears VirtueMart Component is not installed. Disable all VirtueMart related plugin to stop seeing this message.

Spółdzielnia „Jedność” jest Zakładem Pracy Chronionej.

Firma powstała w 1950 roku. Początkowo zatrudniała 30 osób, świadczących różne usługi rzemieślnicze. Momentem przełomowym w rozwoju firmy był rok 1970, w którym rozpoczęto produkcję tub z aluminium na potrzeby przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Spółdzielnia „Jedność” należy do czołowych polskich producentów tub aluminiowych.
Oferuje bardzo szeroki asortyment tub najwyższej jakości, o czym zaświadcza Certyfikat ISO 9001:2009.

Spółdzielnia jest producentem szerokiego asortymentu artykułów szkolno–biurowych, są to m.in. znane w całej Polsce: kleje roślinne, farby plakatowe, akwarele, masy plastyczne i kredki woskowe. Spółdzielnia „Jedność” jest jedynym w Polsce producentem laku do stempli, w różnych kolorach.

Aktualnie w Spółdzielni funkcjonują dwa wydziały produkcyjne:

-Wydział P-2 o profilu metalowym, produkujący tuby aluminiowe i opakowania wyrobów Spółdzielni.

-Wydział P-3 realizujący produkcję rynkową, wytwarza głównie artykuły szkolno-biurowe, takie jak: kleje w tubach,  farby plakatowe, plastelinę, modelinę, glinę rzeźbiarską, kredki szkolne, lak do pieczęci oraz wyroby chemiczno-kosmetyczne takie jak: pasta BHP, fornit, mydło w płynie, koncentrat do mycia naczyń, krem do rąk.

Spółdzielnia korzysta z pomocy PFRON.

 

  


Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.